Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

13. SKAUTSKÝ ODDÍL MEDVĚDI

Družiny oddílu

13.ODDÍL MEDVĚDI
 
Náš oddíl má pět družin. Jsme smíšený oddíl. Družinové schůzky probíhají jednou týdně na naší skautské klubovně:
Dvorská 13
Šternberk
785 01
 Každé první pondělí v měsíci probíhá schůzka oddílová, na které se schází všechny družiny oddílu. Společně jako oddíl podnikáme jednou do měsíci různé výlety do přírody a na zajímavá místa.
 
DRUŽINY CHLAPCŮ:
 
Nejstarší družinu v oddíle navštěvují hoši od 12ti do 15ti let, která se jmenuje MEDVĚDI  a schůzky mají každý pátek od 16:00hodin do 18:30 hodin na klubovně. Rádcem družiny je Karča a podrádcem je Baribal.
Více informací o družině,schůzkách a jejich akcí v sekci vlčata a skauti.
  
 
Další družina v našem oddíle, je družina mladších chlapců od 6ti do 12ti let- vlčat. Tato družina dostala název POLÁRKY a schůzky mají každé pondělí od 16:00 hodin do 17:30 hodin. Rádcem družiny je Ševča a Baribal a podrádcem družiny je Karča. Více informací o družině,jejich schůzkách a akcí najdete v sekci vlčata a skauti.
 
DRUŽINY DÍVEK:
Naše družina, kterou navštěvují pouze holčičky od 6 do 12 let (světlušky) se jmenuje družina TLAPEK. Scházejí se každé pondělí od 16:00 hodin do 17:30 hodin. Rádcem družiny je Keliš a podrádcem družiny je Karča.
Více informací o družině,schůzkách a jejich akcí najdete v sekc světlušky a skautky.
 
Nejnovejší družinu, kterou náš 13.oddíl Medvědi založil je družina skautek pro holky od 12 do 14 let se jmenuje družina PANDY. Scházejí se každý pátek od 16:00 do 17:30 na klubovně. Rádcem družiny je Keliš a podrádcem družiny je Karča. Více informací o družině, schůzkách a jejich akcí najdete v sekci světlušky a skautky.
image
 
 
TOPlist